Оголошення

Оголошення

Кількість відповідей: 0

1. Відповідно до рішення директорату сесія проходитиме дистанційно.

Останній термін проведення модульних контролів та доздач модульних контролів за тиждень до початку сесії відповідно до графіку освітнього процесу для певної групи або спеціальності. (відмінено рішенням ради директорів від 25.04.2023).

Останній термін проведення модульних контролів та доздач модульних контролів субота напередодні початку сесії. (рішення ради директорів від 25.04.2023)

Крайній термін подачі витягів засідань кафедри із затвердженям "автоматів" понеділок в перший день сесії для певної групи або спеціальності. У разі невчасного надсилання витягів, "автомати" скасовуються  і всі здобувачі йдуть на екзамен (рішення ради директорів від 25.04.2023) .
 
2. Звертаємо увагу на те, що не слід розпочинати спробу МК або підсумкового контролю, якщо часу до завершення пари залишається недостатньо. При виникненні подібних ситуацій спроби (здачі) МК скасовуватись не будуть, а результат підсумкового контролю буде зафіксований.

3. У разі виникнення технічних проблем під час здачі МК для денної форми навчання та Підсумкових контролів для заочної форми навчання, здобувач має повідомити викладача про проблему протягом 24 годин від моменту завершення тестування.

Опрацювання запитів щодо скасування спроб внаслідок технічних проблем (які виникли протягом доби з моменту завершення тестування) здійснюється з понеділка по п'ятницю до 17 години.
 
4. У випадку, якщо на початок здачі Підсумкового контролю для денної форми навчання у здобувача освіти під час складання виникли технічні проблеми, здобувач протягом години звертається в ННЦНО (на пошту центру – nncno@nuwm.edu.ua ) з вказанням причини неможливості здачі.
 
Якщо технічна проблема була на 1 – 3 парах, то працівники ННЦНО відкриють спробу до кінця робочого дня (з 13.00 до 17.25), за умови вчасного звернення.
 
Якщо проблеми виникли на 4 – 6 парах, або звернення було із запізненням але протягом дня, то працівники ННЦНО відкриють спробу на наступний після здачі за розкладом день (з 8.00 до 13.00).

Якщо звернення щодо технічних проблем в день проведення екзамену не надійде, то результат екзамену буде зафіксовано.
 
У випадку, якщо спроба екзамену була розпочата і незавершена через фактори, перераховані вище, здобувач після отримання можливості складання екзамену, упродовж години, звертається в ННЦНО з проханням скасувати незавершену спробу та надати додаткову. При цьому перездача відбувається за схемою описаною вище.

Входження в екзамен необхідно здійснювати на початку пари (за розкладом НУВГП). Якщо часу для тестування залишилося менше ніж 70 хв. через дію факторів, що перелічені вище, входження в екзамен не здійснювати. Для здачі екзамену здобувачу потрібно звернутися за процедурою описаною вище в ННЦНО. Здача екзамену відбувається за схемою описаною вище.