Навчальна дисципліна «Англійська мова» спрямована на формування навичок, які дозволять студентам третього рівня вищої освіти (рівня PhD) вільно комунікувати з міжнародною науковою спільнотою, демонструючи свої дослідження в письмовому та усному вигляді.

Мета навчальної дисципліни: роз’яснення філософських засад наукового знання, евристичних можливостей та обмежень методів сучасного наукового дослідження, етичних аспектів професійної діяльності науковця.

Мета дисципліни:  аргументоване використання в наукових дослідженнях математичних та комп’ютерних моделей шляхом засвоєння основних понять та визначень в галузі математичного та комп’ютерного моделювання, вивчення програмних пакетів та комплексів для математичного, імітаційного моделювання .

Мета вивчення дисципліни «Дидактичні засади викладання  у вищій школі» - формування у аспірантів компетенцій, необхідних для розробки та проведення всіх видів занять у закладі вищої освіти (ЗВО) на основі застосування сучасних методів, засобів навчання і контролю та новітніх педагогічних технологій у навчальному процесі у вищий школі.

Мета викладання дисципліни: ознайомити здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії з основними історичними та сучасними аспектами філософії мови, проаналізувати сутність мови з погляду лінгво-філософських концепцій тощо

Метою науково-педагогічної практики на третьому (освітньо-науковому) рівні підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії є формування системи компетентностей майбутніх науково-педагогічних працівників, здатних здійснювати аналітичне осмислення стану та перспектив розвитку сфери юридичної освіти, створювати та впроваджувати новий зміст освіти та новітні методики (технології) навчання.

Мета дисципліни – сформувати у здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 081 «Право», галузі знань 08 «Право» (1) систему дієвих теоретико-методологічних знань щодо наукової дослідницької діяльності у сфері права, (2) вміння і навички проведення конкретних юридичних науково-дослідних робіт, (3) внутрішні передумови для самовдосконалення у царини науково-дослідної діяльності у сфері юридичної науки.

Цей курс має сприяти розвитку раціонального творчого мислення, формуванню вмінь щодо розв’язання наукових проблем, що постають у процесі наукових юридичних досліджень, на високому методологічному рівні, що є запорукою отримання об’єктивних, повних і науково обґрунтованих результатів. Вивчення матеріалів курсу сприятиме формуванню розуміння здобувачами ступеня доктора філософії поняття про наукову діяльність; засвоєння понятійно-термінологічного апарату наукової діяльності; ознайомленню зі станом наукової діяльності в Україні та світі.

 

Мета дисципліни полягає у формуванні у здобувачів вищої освіти третього рівня за спеціальністю 081 «Право», галузі знань 08 «Право» компетентностей для успішної науково-освітньої діяльності в галузі права, зокрема здатності до наукового пошуку, організації, проведення та презентації наукових досліджень з метою розв’язання складних спеціальних завдань і практичних проблем у галузі права з акцентом на захист прав та законних інтересів людини та громадянина.

Цей курс має сприяти розвитку раціонального творчого мислення, формуванню вмінь щодо визначення переліку, змісті, особливостей актуальних наукових проблем сучасного правознавства, розумінню методологічної природи таких проблем, передумов їхнього виникнення й перспектив вирішення. Вивчення матеріалів курсу сприятиме формуванню (1) розуміння здобувачами ступеня доктора філософії багатогранності сучасного правознавства, (2) ознайомленню зі станом юридичної науки й практики в Україні та світі.