В.о. завідувача кафедри: Налобіна Олена Олександрівна,  o.o.nalobina@nuwm.edu.ua                                                                                                            
Менеджер: Голотюк Микола Віталійович,   m.v.holotiuk@nuwm.edu.ua                                                                  



 

Метою дисципліни є: оволодіння основними знаннями з методів та засобів організації наукових досліджень в предметній галузі агроінженерії, одержання студентами знань про методологію та організацію наукових досліджень, та про математичні методи побудови моделей об’єктів дослідження, планування активних експериментів та обробку експериментальних даних пасивних експериментів, оформлення науково-технічної документації, одержання практичних навиків по організації та проведенні наукових досліджень; одержання інформації про різні типи проектів, що дозволяє студентам реалізувати ситуації, проблеми, процеси, що відбуваються у навколишньому світі й набути навичок  Soft- skills .

 

Основні завдання: Навчитись:

- здійснювати пошук, оброблення та аналізу інформації з різних джерел, генерувати нові ідеї та розв’язувати комплексні проблеми в агроінженерії;

- усно і письмово презентувати та обговорювати результати наукових досліджень та / або інноваційних розробок

- саморозвиватись та самовдосконалюватись;

- застосовувати сучасні інструменти і технології пошуку, оброблення та аналізу інформації, зокрема статистичні методи аналізу даних великого обсягу та / або складної структури, спеціалізовані бази даних та інформаційні системи;

 - розробляти та реалізовувати наукові та / або інноваційні інженерні проєкти, які дають можливість переосмислити наявне та створити нове цілісне знання та / або професійну практику і розв’язувати значущі наукові та технологічні проблеми.

Метою дисципліни є: оволодіння основними знаннями з методів та засобів організації наукових досліджень в предметній галузі агроінженерії, одержання студентами знань про методологію та організацію наукових досліджень, планування активних експериментів та обробку експериментальних даних, оформлення науково-технічної документації, одержання практичних навиків по організації та проведенні наукових досліджень; набуття навичок  Soft skills.

Тваринництво одна із провідних галузей агропромислового комплексу. Для України високорозвинене тваринництво є основою забезпечення продовольчої безпеки країни.
З тваринництвом тісно пов'язана агрономічна галузь,
яка органічно доповнює її у господарському використанні
природних, матеріально-технічних та трудових ресурсів.
Рослинницька продукція утилізується у висококалорійні
продукти та цінну промислову сировину. Виробництво кормових ресурсів високої якості, заготовлених за прогресивними технологіями, що забезпечують повне збереження поживних речовин, є основним фактором зростання продуктивності тваринництва.
Метою дисципліни є: – формування у студентів системи знань і навичок з питань розведення, годівлі, утримання тварин.
Основні завдання:
знати стан та основні напрями розвитку тваринництва
в Україні; господарські особливості різних видів сільськогосподарських тварин; основи годівлі сільськогосподарських тварин. Вміти складати раціони для різних видів тварин, розробляти і реалізувати заходи щодо поліпшення якості та екологічної чистоти продукції.